Напис «Gloria tibi, Domine 1832» знову прикрашатиме костел

костелКостел римо-католицького костелу Святого Йоанна Непомуки міста Дубна знову прикрашатиме напис «Gloria tibi, Domine 1832»

Як розповів Інформаційному порталу м. Дубно о. Гжегож, то цей напис був раніше на костелі, але радянська влада змінила його на «Спортивна школа». А тому відбувається відновлення того, що має бути. Зараз історичну пам’ятку міста ремонтують завдяки спонсорській допомозі з Польщі та дубенським підприємцям. Gloria tibi, Domine в перекладі з латинської означає Слава тобі, Господи. Поруч з надписом будуть фігури, проте які ще точно не відомо, швидше за все це буде Божа Матір та Ісус Христос.

«Римо-католицький костел Св. Йоана Непомуки (у м. Дубно) – єдиний в Україні, де сталось євхаристичне диво. 5 лютого 1867, коли в костелі відбувалось Сорокагодинне Богослужіння, під час виставки дарів з’явився Ісус Христос. Він простягав долоні, ніби запрошував до себе. Незважаючи на те, що влада намагалась приховати інформацію, багато людей, що прибували до святині одужували. Це диво тривало аж до кінця Богослужіння», – розповів настоятель римо-католицької громади о. Гжегож.

костел_таблиця

(287)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.