Wi-Fi смертельно впливає на людину

вайфайДослідження вчених довели смертельний вплив Wi-Fi на людину

У США вчені визначили, що мобільні гаджети та часте застосування Wi-Fi, негативно відображається на стані людини. Фахівці заявили, що це порушує всі обмінні процеси організму, і викликає розвиток ракових клітин у здорової людини, пише Обозреватель.

Окрім негативного впливу на людину нових гаджетів, від дії мобільних пристроїв сильно страждає і все зовнішнє середовище. Наприклад, вченими було доведено, що під впливом непогодних умов, а саме мобільних вишок, які видають електромагнітне випромінювання, з дерев починає сповзати кора.

Крім цього радіація, яка виходить від випромінювання точками подачі Wi-Fi і смартфонами, стає причиною розвитку нейродегенеративних захворювань, і формування ракових клітин. Не новина і те, що від електромагнітного випромінювання з’являються висипи на шкірі і головні болі, втома. А відбувається цей згубний вплив, як доводять експерти, таким чином: Wi-Fi-роутери і смартфони надсилають випромінювання, яке створює в організмі реакцію, що виробляє реактивний кисень. Після цього живі клітини починають окислюватися, і це створює загрозу формування злоякісних новоутворень.

Часте використання мобільного зв’язку та ноутбука може призвести до безпліддя, а особливо у чоловіків. Від випромінювання електромагнітними променями мобільних телефонів в людини починає руйнуватися активність роботи головного мозку (доведено вченими інституту Національного охорони здоров’я).

Симптоми, які найчастіше виникають у людей з підвищеною гіперчутливістю: пошкодження нервової системи (напруга); шкіра (висипання; тіло (біль м’язів); очі (втома, кон’юнктивіт). Вчені будуть продовжувати дослідження, щоб прийти до єдиної думки про те, наскільки небезпечні новомодні гаджети для кожного з нас і планети в цілому.

(874)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.