Коментар голови Дубенської РДА щодо створення газети

ParfenyukІнформаційний портал м. Дубно вирішив з’ясувати, що ж це за нова газета «Вісті Дубенщини», звідки кошти та отримати коментар голови Дубенської РДА

Ще минулого тижня на сесії Дубенської районної ради депутати прийняли рішення про створення нової газети, яка буде комунальним підприємством та  носитиме назву «Вісті Дубенщини». Всі місцеві ЗМІ та активісти висловлювали обурення щодо такого рішення, а одне видання поширило інформацію, що активісти планують відставку голови Дубенської РДА. Інформаційний портал м. Дубно вирішив дізнатись, що ж це буде за газета і звідки кошти на її створення.

Отже, «Вісті Дубенщини» – це газета Дубенської районної ради, але інформацію може публікувати і Дубенська РДА також. Розмова про це видання велась протягом багатьох років. Всі депутати районної ради одноголосно проголосували за її створення. Щодо коштів, то їх виділять сільські ради із своїх бюджетів. І на це необхідно не 500 тисяч грн (півмільйона, як писали), а 50 000 на придбання оргтехніки, тобто поповнення статутного фонду та 29 000 – програма підтримки. Чому активісти вимагатимуть відставу голови РДА – не зрозуміло, оскільки він лише голосував як депутат і рішення обранців може скасувати прокурор.

Що ж думає сам голова Дубенської РДА про створення такої газети, що вона дасть і чи правда, що скоротили соціальні видатки аби виділити кошти на видання, сайт м. Дубно 03656.com.ua вирішив напряму запитати у Парфенюка Ю. В.

«Питання про відкриття такої газети розглядалось на всіх комісіях і на сесії, 34 із 34 депутатів проголосували за її створення. В Рівненській області Дубенський район єдиний без власної газети. Сільські ради спрямували свої кошти на поповнення статутного фонду. Хто і чому звинуватив мене з цього  питання – зараз можна тільки здогадуватися, можливо це чиїсь невдалі спроби в чомусь звинуватити мене за мою активну діяльність в районі, за те що я намагаюся залучити інвесторів, що дасть багато робочих місць, і цим комусь перейшов дорогу. Або можливо хтось не задоволений моїми кадровими рішеннями. Зараз в районі дуже проводиться активна робота в різних напрямках, зокрема залучення інвесторів, ремонти (і навіть влаштування, де їх до цього не було) туалетів в школах. Рішення щодо  створення газети не я приймав, я лише голосував як депутат. Щодо тієї інформації, що нібито готується мітинг проти мене, щоб я пішов у відставку. Мабуть той, хто це писав сам придумав та й виклав в інтернет подивитися на реакцію людей. Це лише свідчить, що людина професійно як журналіст не діє, сам все робить підпільно, щоб випадково його ніхто не побачив, його ніхто не знає, з ким він спілкувався та де взяв таку інформацію також нікому не відомо, адже не вказане джерело інформації. Інші журналісти приходять та безпосередньо беруть інформацію, а тут випадок з невідомим журналістом, якого ніхто не бачив та про кого ніхто не чув, – ну в загальному ви все зрозуміли».

(44)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.