Аварійним будинком опікуватиметься товариство з капіталом у 500 гривень

У Дубні не знайшли спроможнішого інвестора для аварійної будівлі?
Про аварійність будинку на вул. Свободи в Дубні говорять давно. Знаходиться будівля на балансі Державного історико-культурного заповідника, а власником є Дубенська міська рада. Попри його руйнацію, частину першого поверху орендують. У квітні 2019, коли мова зайшла про передачу його в оренду, директор заповідника Леонід Кічатий зауважив про його аварійність, що підтверджується технічним актом обстеження. До сьогодні ремонтних робіт, усунення його аварійності не проводили. Але наприкінці минулого року члени виконавчого комітету надали згоду на проведення невід’ємних поліпшень орендованого комунального майна – торгівельно-житлової будівлі на вул. Свободи, 14. Робити це має ТзОВ «Дубно Вест Груп». Журналісти Інформаційного порталу м. Дубно поцікавились, що це за підприємство. І ось що нам вдалось дізнатись з відкритих даних.
Відповідно до інформації сервісу моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень Опендатабот, товариство з обмеженою відповідальністю заснували Віктор Андрощук та Сергій Коваль. Юридична адреса зазначена та, де зареєстрований перший засновник. Володимир Андрощук входить ще до ГО «Перспектива підприємництва». Сергій Коваль є співзасновником ГО «Громадська ініціатива Дубенщини», «Екодубно» та керує ГО «Центр економіко-правового розвитку». Також чоловік є головою громадської ради при виконавчому комітеті Дубенської міськради. Зареєстрували товариство понад 5 місяців тому, 9 жовтня 2019. А його капітал складає лише 500 грн. У рівних долях, по 250 грн, дали засновники. Основним кодом економічної діяльності є будівництво житлових і нежитлових будівель.
Але тут виникає питання – чи зможе ТОВ із капіталом у 500 гривень відремонтувати аварійне приміщення та привести його в належний вигляд? Очевидно, що якби будівлю продавали з аукціону знайшлись охочі, які б купили його, адже приміщення великою площею і знаходиться в центрі Дубна. Однак, його ані продають, ані ремонтують.

(597)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.