Хто здобув звання «Суперчитач району»?

12 школярів боролись за оригінальне звання
Другий етап щорічного Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія» відбувся 11 березня в Дубенській районній дитячій бібліотеці. За звання кращого читача боролись 12 школярів 6-7 класів, завзяті читачі бібліотек Дубенського району.
Мета конкурсу – стимулювати дітей до пізнавальної діяльності, виховувати допитливість, доброзичливість, взаємоповагу та вміння спілкуватись.
Учасників та гостей «Книгоманії» привітала директор Дубенської ЦБС Людмила Зіновій. Після чого розпочалася боротьба. Кожен учасник демонстрував знання, начитаність, ерудицію, артистизм. Представляючи свою улюблену книгу, смаки, уподобання конкурсанти намагалися переконати ровесників і журі, що саме ця книга найцікавіша, і що її необхідно обов’язково прочитати. Більшість учасників конкурсу представляли книжки сучасних авторів української та зарубіжної літератури для дітей з позашкільної програми. Це твори В.Рутківського, З.Мензатюк, Я.Ягелло, Д.Толкіна, С.Талан та ін.
Переможцями районного етапу конкурсу «Книгоманія» стали: Дарина Карачун (с. Малі Сади), Борис Козачук (с. Птича), Ілля Ковальчук (с. Івання), Вікторія Симутенко (с. Івання).
А звання «Суперчитач району» отримав Богдан Федик (с. Повча), який представлятиме Дубенський район в обласному турі конкурсу.

Захід пройшов пізнавально, у гарній святковій атмосфері, всі учасники отримали грамоти та солодкі подарунки від бібліотеки.

(138)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.