Юнаки змагались, хто сильніший

На Дубенщині малі та дорослі спортсмени змагались в армспорті
20 жовтня в селі Плоска пройшов перший турнір СК «Козацька Варта» з армспорту серед юнаків до 12, 16 років та юніорів 16-18 років, присвячений Дню захисника України.
Мета турніру – популяризація армспорту, підготовка до участі в чемпіонатах області, України та світу.
У цих змаганнях взяли участь діти з сіл Плоска, Семидуби, Дитиничі, та Дружба (Радивилівський р-н).
Серед маленьких спортсменів до 12 років чемпіоном став Столярчук Ілля, срібло завоював Мельничук Іван та бронзова нагорода дісталась Ковальчуку Роману.
Серед юнаків до 16 років чемпіоном став Пилипюк Вадим, срібна нагорода в Сотського Дмитра, бронзову медаль здобув Онищук Богдан.
Серед юніорів чемпіоном став збірник України Білецький Микола на лівій руці та Мельничук Роман на правій руці, срібна нагорода у Сомонюка Романа, бронза дісталась Довгополому Миколі. Тренує юних чемпіонів тренер Віктор Мушировський.
Чемпіони та призери змагань нагороджені грамотами медалями та цінними подарунками від Плосківської сільської ради й сільського голови Олега Кочубея. Учасники змагань дякують за організацію, суддівство змагань районній федерації ФСТ «Колос» в особі Романа Мельничука.