Вчителі початкових класів навчалися працювати по-новому

Педагогів Дубна та району готують до роботи за програмами Нової української школи
На Дубенщині відбулися тренінги підвищення кваліфікації вчителів початкових класів, які навчатимуть першокласників за програмами Нової української школи у 2020-2021 навчальному році. Заходи відбувалися з 27 травня по 7 червня на базі Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1.
Щоранку тренінгові заняття розпочиналися з ранкового кола, під час якого педагоги мали можливість практично відчути позитив від створення доброзичливої атмосфери, налаштування на подальшу працю.

Вчителі ознайомилися з метою освітніх галузей Державного стандарту початкової освіти, з Базовим навчальним планом, змістом Типових освітніх програм, із особливостями організації ефективного і безпечного освітнього середовища, з основними шляхами співпраці з батьками, методикою роботи з LEGO, особливостями організації інклюзивної освіти.
Як учні, в процесі гри, виконуючи різні завдання, вчителі обговорювали, презентували свої думки. Кожен розкривався по-особливому і у різних ситуаціях проявляв себе. Жартували, сперечалися, радилися, отримавши від процесу пізнання море задоволення.
Учасники тренінгу дякують тренеру НУШ Давидюк В. В., учителю Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, за чудово проведений час з користю та позитивом.

А з 27 травня по 7 червня навчання відбувалися на базі Мирогощанської ЗОШ І-ІІІ ступенів. У І сесії тренінгових занять підвищення кваліфікації учителів закладів загальної середньої освіти взяли участь педагоги Мирогощанської та Смизької сільських рад, які здійснюватимуть навчання учнів у 2020-2021 навчальному році.
У заняттях взяли участь 20 вчителів, які розглянули практичний аспект впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти, проаналізували нові професійні ролі і завдання сучасного вчителя в контексті концепції Нової української школи, а також особливості типових освітніх програм освітньої галузі Державного стандарту початкової освіти.

(250)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.