Дубенчан запрошують знятися в лицарській фентезі-казці

У Дубенському замку відбудеться кастинг на зйомку в кінострічці
На території Дубенського замку 14 червня відбудеться кастинг на зйомки повнометражного національного художнього фільму «Джура-Королевич». Як писав раніше Інформаційний портал м. Дубно кастинг відбуватиметься і в Будинку культури с. Тараканів.
За сприяння Державного історико-культурного заповідника міста Дубно 2 липня розпочинаються зйомки повнометражного національного художнього фільму «Джура-Королевич» виробництва кінокомпанії «Кобза фільм» за фінансової підтримки Державного агентства України з питань кіно.
Кінопроект фільму «Джура-Королевич» став одним із переможців Восьмого конкурсного відбору Держкіно. Режисер картини – Антон Гойда, автори сценарію – Сергій Гаврилюк, Сергій Ухачевський, продюсери фільму Олег Щербина, Юлія Чернявська.
Жанр стрічки – лицарська фентезі-казка.
Стрічка створюється за підтримки «Тернопільської кінокомісії», Державного історико-культурного заповідника м. Дубно, Тараканівської ОТГ та Городської сільської ради Коростишівського р-ну Житомирської обл. Для участі у масових зйомках запрошуємо усіх бажаючих. Вік та стать не мають значення. Єдине прохання до жінок – мінімальна кількість косметики.
Початок кастингу 14 червня з 10 до 14 години на території Дубенського замку.
Тел. для довідок: 0953568964 (Ліля), 0962104076 (Володимир).

(427)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.