У райраді розширяють структуру апарату

Депутати Дубенщини просять звільнити політв’язня та заборонити антиукраїнські партії
Через 3 місяці від останньої сесії в Дубенській районній раді знову зібрали засідання. У порядку денному було 28 питань, але розглянули депутати ще менше – деякі питання перенесли на наступну сесію. В основному обранці одноголосно та без особливого обговорення приймали рішення, оскільки розглянули питання на комісіях перед засіданням. Не хватило тільки більшості для схвалення звіту про виконання заходів Програми економічного та соціального розвитку району на минулий рік і саму ж програму на 2021 рік.
Мабуть, не зміг голова райради працювати без секретаря та водія, тому що попри відсутність грошей забажав ввести ще дві посади. Депутати погодились збільшити структуру апарату до 11 осіб. Були ремарки в обранців щодо звернень, але після правок і пропозицій вирішили звернутись до президента щодо звільнення політв’язня Олега Приходька, а також до глави держави, голови Верховної Ради України, секретаря ради національної безпеки і оборони України щодо заборони діяльності антиукраїнських політичних партій – «Опозиційна платформа – за життя» та «Партія Шарія».
За 1 грн у рік Млинівський відділ Дубенської прокуратури орендуватиме частину приміщення в Млинові на вул. Народна, 1 (раніше знаходився відділ освіти райдержадміністрації), а міжрайонна спілка ветеранів АТО – частину приміщення на вул. Н. Літописця, 1 в Млинові.

(314)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.