Офіцери громади завітали до дошкільнят (фото)

Поліцейські офіцери Дубенщини налагоджують комунікацію з найменшими жителями
Створення безпекового середовища потрібно починати з правового виховання наймолодших, – у цьому переконані поліцейські офіцери територіальних громад. Підростаюче покоління змалку потрібно навчати, розповідати не лише про їхні права, обов’язки та правила поведінки, а й про роботу тих, хто на сторожі їхніх інтересів і захищає там, де вони проживають і зростають.
Поліцейські офіцери Олександрійської територіальної громади Володимир Ліскевич та Петро Остапчук, Дмитро Головатий, Віктор Мокрійчук із Мирогощанської ТГ завітали до своїх найменших жителів – дошкільнят.

Діткам вони наголосили на правилах поведінки в побуті, на дорозі, в спілкуванні, а також правоохоронці розповіли вихованцям дитсадків про свою роботу. Та найбільше емоцій малеча отримала від оглядин службового авто, його оснащення, можливості спробувати себе у ролі поліцейського-регулювальника дорожнього руху.

Від візиту залишилися задоволені вихователі дошкільних навчальних закладів, адже для них це також нагода поспілкуватися зі своїми поліцейськими офіцерами громад для подальшого вирішення тих чи інших проблем у забезпеченні порядку та безпеки на своїй території, повідомляють у Відділі комунікації поліції Рівненської області.

(126)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.