У Дубно знову горіла нафтобаза

нафтобаза

Сьогодні, 9 липня, у Дубно знову виникла пожежа на нафтобазі, що належить WOG

На щастя, пожежа, що виникла була навчальною. За тактичним задумом навчань, пожежа виникла в резервуарі з дизельним пальним об’ємом 1000 м3, утворилася загроза поширенню полум’я на сусідні ємності. За викликом чергового персоналу об’єкту на місце пожежі терміново прибули чергові підрозділи 5-ї державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС у Рівненській області. Оперативно провівши розвідку та оцінивши ситуацію, рятувальники встановили пожежні автоцистерни на гідранти, проклали рукавні лінії та швидко подали на охолодження палаючого резервуару та сусідніх ємностей потужні водяні стволи. Після цього, за допомогою пожежної автодрабини, вогнеборці забезпечили подачу повітряно-механічної піни на дах палаючого резервуару та успішно провели пінну атаку. Всього на місці умовної пожежі було зосереджено 6 одиниць спеціальної пожежної техніки та 24 чоловіки особового складу Служби порятунку.

По завершенню навчань працівники управління реагування на надзвичайні ситуації ГУ ДСНС у Рівненській області надали консультаційну допомогу адміністрації потенційно-небезпечного об’єкту з основних вимог пожежної безпеки при експлуатації складів з нафтопродуктами та автозаправними станціями.  Рятувальники наголосили на неухильному дотриманні норм чинного законодавства у сфері нафтохімічної галузі та роз’яснили присутнім алгоритм спільних дій під час гасіння пожеж і реагування на надзвичайні ситуації.

база

«Для рятувальників ці навчання дали змогу ознайомитись із специфікою об’єкту, характеристиками його небезпечних ділянок, вивчити планування і джерела водопостачання, що у випадку реальної загрози дозволить у найкоротші строки приборкати надзвичайну ситуацію. Найближчим часом подібні навчання  будуть проведені на всіх стратегічно важливих об’єктах інфраструктури області», – відмітив начальник Головного управління ДСНС у Рівненській області полковник служби цивільного захисту Сергій Крук.

За матеріалами: ГУ ДСНС у Рівненській області

(1460)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.