То хто викрав пам’ятник Леніна?

Хто що побачить, подивившись в минуле через роки?
Можливо якби не вибори, то не було б екскурсу в минуле до невияснених обставин. У редакцію Інформаційного порталу м. Дубно надійшов лист із матеріалом щодо крадіжки пам’ятника В. І. Леніну з території колишнього КП «Дубенське ВУКГ». Його тоді кваліфікували за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України. Події відбувалися в лютому 2016 року, коли демонтований пам’ятник Леніну з центру міста відвезли на територію комунального підприємства, де залишили на зберігання. А з часом з-за нез’ясованих обставин його вкрали.
За попередніми даними, цей пам’ятник важив приблизно 5 тонн і мав висоту близько 5 метрів. Виготовлений із чавуну, а ззовні покритий мідним сплавом, всередині порожнистий. Щоб завантажити пам’ятник таких габаритів використовувався автокран, вантажний автомобіль та для зручності 4-5 людей. КП «Дубенське ВУКГ» знаходилося раніше поряд з КП «Дубноводоканал» через паркан. Свідків події викрадення пам’ятника чомусь не виявилося. У той час керівником цього підприємства була Надія Володимирівна Цибочкіна, яка з цього приводу не могла нічого пояснити. Дубноводоканалом керував Володимир Серафимович Барилов, який нічого уже не пам’ятає.
Міським головою тоді був Віталій Степанович Никитюк, який розповів, що тодішній директор КП, на території якого зберігався пам’ятник, Надія Цибочкіна хотіла продати пам’ятник для того, щоб покрити заборгованість по Дубенському ВУКГ. І це питання виносилося на виконком, де його погодили. Але з часом пам’ятник без свідків та безслідно зник. Хто причетний до крадіжки – з плином часу тяжче сказати, хоч і лишаються прості питання без відповіді: як можна було викрасти з території комунального підприємства пам’ятник із використанням спецтехніки безслідно? Можливо, коли вже пройшли терміни притягнення до кримінальної відповідальності – хтось може щось повідомити.
Фото не є прямою ілюстрацією до матеріалу

(463)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.