Іщук Володимир лідирує в рейтингу

Кого містяни хочуть бачити мером Дубна
Якщо порівнювати соціологічні опитування у великих містах, наприклад, як у Києві, то в них уже з 2000 опитаних роблять попередні підсумки рейтингу кандидатів або партій. 1 жовтня Інформаційний портал м. Дубно запустив опитування у Facebook за кого містяни віддадуть свій голос серед кандидатів на посаду міського голови. Ми поцікавились думкою містян на вулиці. Нагадаємо, що претендують на посаду мера в Дубні 5 осіб.
Відповідно до результатів, ми можемо підсумувати, кого б люди хотіли бачити на посаді міського голови. Дехто з опитаних апатично ставиться до зміни влади та каже: «нехай буде той, хто є», «а що хіба краще буде?». Багато хто хоче бачити іншу людину. Це все з живого спілкування, але люди здебільшого не охоче говорять про свою позицію. Основне, що вдалося зрозуміти з позиції опитаних, то це характеристику особи, яку б хотіли бачити мером. А саме молоду та енергійну людину і що «пора молодих до влади».
Повернемося до нашого опитування у Facebook, яке порівняно виявилося дуже активним і на ранок 16 жовтня участь в ньому взяли 845 користувачі. Станом на 12 годину можемо повідомити цифри у відсотках. За Іщука Володимира 35,74 % і він лідирує. На ІІ місці опинився Василь Антонюк 35,15%. Свій голос за Наталію Іваницьку віддали б 14,92%. Після чого в рейтингу не йде хтось із претендентів, а відповідь «Ніхто». 5,80% опитаних не підтримують нікого із кандидатів на посаду міського голови. Гусарук Валерій і Віталій Никитюк набрали 4,62% і 3,79% відповідно.

На місцевих виборах у 2015 році явка виборців була менша половини. Міського голову тоді обирали близько 13 000 дубенчан. Тобто участь в опитуванні Інформаційного порталу м. Дубно взяли 6,5 % виборців. А мером містяни хочуть бачити Володимира Іщука.

(2156)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.