Що говорять про кандидатів

Смижани звертаються до дубенчан
Ми звикли до того, що перед виборами багато обіцяють, люди вихваляються своїми здобутками, планами. Але вчора, 15 жовтня, в редакцію Інформаційного порталу дзвонили виборці. Телефонувала жителька Смиги Любов Ярова. Жінка – пенсіонерка, працювала в медицині, опікується трьома інвалідами з дитинства. У лютому п. Люба розповідала на широкий загал слова вдячності посадовцю Дубенщини. Цього разу жінка дуже просила написати про Володимира Іщука, оскільки він балотується на посаду міського голови.
«Ми його підтримуємо і радимо дубенчанам підтримати його на виборах на голосуванні. Він такий відповідальний, інтелігентний, не брехун. Ми, смижани, з ким не говорю, вибрали б його у Верховну Раду, якби він балотувався. Зараз дуже тяжко знайти таких людей, світ перевернувся, – каже пенсіонерка. – Не всі знають куди звернутись, а він завжди допомагав, підказував, направляв. У нас у Смизі, такій потужній ОТГ, немає толку, міняються через пару місяців голова, секретар. А Володимира Іщука я знаю протягом кількох років. Це людина, яка може повести людей, змінити наше життя. Я зверталась до нього щодо різних потреб для осіб з інвалідністю, в тому числі від організації інвалідів із дитинства «Життя з надією». Ми рекомендуємо дубенчанам звернути увагу на нашу підтримку».
Також за словами п. Люби, до Володимира Іщука звертались, коли була тяжка потреба, Віра Пололюк, Мар’яна Ярмолюк, Галина Кузьмич. Він їм допомагав і словом, і ділом.

 

(471)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.