Працівники методкабінету на міжнародній виставці

РМК виставкаПрацівники Дубенського районного методкабінету взяли участь у міжнародній виставці присвяченій освіті

17-19 березня 2016 року у Київському Палаці дітей та юнацтва пройшла Сьома Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти».

Учасниками семінару Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти з теми «Науково-методичні основи випереджувального розвитку післядипломної освіти в умовах реформування освіти» стали працівники районного методичного кабінету.

В ході  семінару було піднято проблеми пошуку орієнтирів та створення науково-педагогічного досвіду інтелектуалізації освіти регіону; науково-методичного супроводу педагогічного працівника до реалізації стандартів освіти в контексті освітньої реформи; інтеграції освіти та дослідницької діяльності в системі післядипломної педагогічної освіти.

Виступ Наталії Мельнікової, завідувача Дубенського РМК, стосувався сучасних підходів до організації науково-методичної роботи, спрямованої на формування педагога-майстра, дослідника, які напрацьовані у нашому районі.

Програма заходу була досить насичена – науково-практичні конференції, семінари, презентації, майстер-класи за участю директорів і провідних науковців НАПН України, керівників і фахівців МОН України, Інституту модернізації змісту освіти МОН України, органів державної влади і управління, практичних працівників галузі освіти, представників закордонних навчальних закладів, міжнародних представництв.

За матеріалами: Дубенська РДА

(11)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.