Плоди дій районної ради пожинає громада (фото)

Що буде з поновленням на посаді скандальної директорки на Дубенщині?
Наслідки діяльності колишнього керівництва Дубенської районної ради звалились на Семидубську громаду, що на Дубенщині. Все через звільнення директора Соснівської школи. Коли ще заклад належав райраді та не був у громаді батьки виступили проти очільниці школи Світлани Климентович. На її поведінку, як директорки, та дії скаржились і педагоги. Комісія районного відділу перевірила факти й частково вони підтвердились, а пізніше жінку звільнили. Та суд зобов’язав поновити її на посаді. Торік у липні на сесії тодішній голова райради Олександр Козак заявив, що після виборів заклад перейде в громаду, то хай вони собі вирішують, виплачують штрафи за вимушений прогул. Районні обранці не погодились на її поновлення.

І ось сьогодні, 16 червня, депутатам Семидубської громади довелось вирішувати долю питання про поновлення на роботі Світлани Климентович, хоч уже неодноразово його розглядали. Додамо, що колишня посадовиця подала документи на конкурс щодо директорства в Семидубському ліцеї. На сесію знову завітали батьки та освітяни.
«Якщо Світлану Олексіївну поновлять на посаді директора, то ми масово забиратимемо дітей. Чи то в Семидуби, чи то в Дубно», – озвучила позицію від імені більшості батьків Оксана Котюк.

Проти цієї керівниці виступили працівники школи.
Колишній очільник громади Володимир Грицай коментував ситуацію з юридичної сторони, зауважуючи, що рано чи пізно п. Климентович доведеться поновити на посаді.
«Тоді ми будемо забирати дітей. Чого дитина має бути принижена і страждати від неї?» – майже в один голос заявляли батьки.

Деякі депутати хотіли почути пояснення начальниці відділу освіти, культури, молоді та спорту, однак ні на сесії, ні журналістці Інформаційного порталу м. Дубно жінка не озвучила його. Хоча це дуже важливо. Адже юридично суд зобов’язує поновити на посаді, але є процедура, конкурс обрання директора навчального закладу. Відмовляючись коментувати ситуацію як посадовець, начальниця лаконічно відповіла:
«Далі будемо вирішувати, що робити».
А поки думка та озвучена позиція на сесії батьків і педагогів, мабуть, вплинула на рішення обранців, тому що вони утримались і були проти поновлення на посаді директора Світлани Климентович. «За» сказали тільки Володимир Грицай і Микола Ковальчук.

 

(1844)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.