Опалювальний сезон у місті розпочнуть наступного тижня

У Дубні визначили дату початку опалювального сезону
Рішення про початок опалювального сезону схвалили сьогодні, 17 жовтня, на засіданні виконавчого комітету. Додаткове питання розглянули першим. У проєкті рекомендувалось опалювати дитячі, лікувальні та навчальні заклади з 21 жовтня. Проте члени виконкому мали своє бачення.
Міський голова розповів, що до нього приходили батьки та вихованці дитячого садка № 3 і прохали ввімкнути опалення.
«Ми не почали опалювальний сезон, коли було похолодання, тому що газ тоді відпускався по комерційній ціні. Тобто міська рада свідомо мала платити набагато більшу ціну, аніж є зараз. Тому, спілкуючись з управлінням освіти, директорами шкіл і дитячих садків, було прийняте рішення. Але ніхто не думав, що так різко буде холодно в приміщеннях», – сказав Василь Антонюк.
Та додав, що освітяни зауважують про недоцільне витрачання коштів, бо школярі за тиждень йдуть на канікули.
Заступник міського голови Василь Скринчук зазначив вимоги до включення централізованого опалення і що температура до кінця місяця вдень не буде нижча 18 °C. Розповівши про ситуацію у Дубенській ЗОШ № 3, Юрій Сось пропонував визначитись від чого можна виграти – чи підсильна бюджету сума за тепло за тиждень, оскільки в школах розпочнуться канікули, чи краще, щоб діти не мерзли та не хворіли.
Присутні погоджувались, що приміщення охололи й попри сприятливу теплу погоду в закладах холодно. Заступник начальника управління житлово-комунального господарства Василь Колядич додав про орієнтований температурний режим в області:
«Середньодобова температура зараз 13 °C. Починаючи з 22 жовтня вночі до +4, 23 жовтня +3. Тобто вдень воно нагріється, але вночі вихолоне».
Зрештою вирішили не чекати 1 листопада. І, аби в КП «Дубнокомуненергія» встигли оформити працівників пішли на поступку керівнику. Одноголосно члени виконкому вирішили, що подавати тепло в Дубні розпочнуть 22 жовтня.

(713)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

1 Response

  1. Жовтень 21, 2019

    […] енергоносії й надані житлово-комунальні послуги. Нагадаємо, що на засіданні виконавчого комітету 17 жовтня […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.