На Дубенщині провели перевірки будинків для літніх людей

У районі в 5 громадах функціонують заклади з цілодобовим утриманням громадян похилого віку, а також алко/наркозалежних осіб
На виконання протоколу засідання Комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненської області та на доручення голови Дубенської РДА в районі створено районну комісію з перевірки державних, комунальних, приватних закладів з цілодобовим утриманням громадян похилого віку, а також алко/наркозалежних осіб.
До складу комісії, яку очолила заступниця голови Дубенської РДА Ірина Кружайло, ввійшли представники Дубенського районного управління управління ГУ ДСНС України у Рівненській області, Дубенського РВП ГУНП в Рівненській області, управління соціального захисту населення та відділу з питань цивільного захисту райдержадміністрації.
Так, 11 та 12 січня районною робочою групою здійснили виїзди до Дубенської, Радивилівської, Млинівської, Демидівської та Вербської територіальних громад. Учасники мобільної групи оглянули територію цих закладів, перевірили стан джерел зовнішнього водопостачання, можливість під’їзду до будівель і до пожежних гідрантів спеціальної техніки тощо. Крім того, перевірили умови перебування людей в даних закладах, поспілкувались із керівництвом
«За два дні роботи ми перевірили п’ять закладів з цілодобовим утриманням громадян похилого віку, а також алко/наркозалежних осіб. – коментує Ірина Кружайло, заступниця голови райдержадміністрації. – Чотири з них – державної, та один – приватної форми власності. Членами робочої групи виявлено та вказано на ряд незначних недоліків, які мають бути усунені в найкоротші терміни. Загалом, усі заклади працюють на належному рівні, забезпечено гідні умови перебування та проживання тут людей».

(221)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.