Отримали хороші новини з бостонської лікарні про стан здоров’я дубенчанина

Медики щоденно роблять надможливі речі для дубенчанина, що отримав 90% опіків тіла струмом
Очільник Рівного Олександр Третяк розповів на власній сторінці у facebook про стан здоров’я дубенчанина, що вдарило струмом на даху вантажного нерухомого вагона:
«Друзі, маємо хороші новини з бостонської лікарні! Хлопчик з Рівненщини, якого півтора місяці тому відправили з нашого аеропорту до США на лікування – житиме!
Восени він бавився з другом біля залізниці. На жаль, невинні пустощі стали причиною серйозної травми – хлопчина отримав 90% опіків тіла після ураження струмом. Наші медики зробили надможливі речі, аби хлопчика можна було відправити на операцію закордон. З того часу він з батьками пережив 18 операцій. Нині медики закрили йому найбільші ділянки уражень та відкрили з капсули, щоб потроху виводити з медикаментозного сну. Не можу описати словами емоції, які переповнюють мою душу — найстрашніше тепер позаду!
Щиро дякую медикам, які щоденно працюють задля здоров’я хлопчика, дякую батькам, які не покидають свого сина ні на секунду, дякую народній депутатці від партії “Європейська солідарність” Mariya Ionova, яка постійно тримає зв’язок з родиною.
Дякую кожному жителю Рівненщини та усім небайдужим громадянам, котрі не лишились осторонь проблеми й фінансово допомогли. Разом ми змогли створити справжнє диво. А головне — врятувати життя дитини!
Історія цього хлопчика — ще не завершилась. Попереду на нього чекає лікування, реабілітації, відновлення та, звісно, повернення додому! Діти — повинні жити! А ми — всіма силами допомагатимемо їм у цьому!”.

(1213)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.