Крамниця милосердя для дітей учасників АТО

дітям учасників атоДітям учасників АТО вручили подарунки

11 березня 2016 року в приміщенні Дубенської міської ради проведено благодійну акцію «Крамниця милосердя». Працівники міського центру соціальних служб для  сім’ї, дітей та молоді запросили на свято понад 80 дітей, батьки яких брали участь у проведенні антитерористичної операції. В ході акції волонтери, студенти коледжу РДГУ провели святкову програму «Доброта та милосердя в твоєму житті», під час якої дітвора закріпила основні правила поведінки, ази ввічливості та поваги до оточуючих та людей похилого віку. Свято «Добра та милосердя» зародило в маленьких сердечках зернину людяності, світлих надій та позитивних емоцій.

У вітальному слові директор центру Віра Богданівна Павлюк побажала присутнім у залі добра, гарного настрою, міцного здоров’я, радості і миру та вручила всім дітям подарунки, надані МБФ «Можливості». По завершенню свята, діти щиро дякували працівникам центру за вручені подарунки та подарований настрій.

Крім цього, сьогодні, 14 березня о 15.00 в Дубенську міську раду запрошені ще більше 100 діток учасників АТО м. Дубно на аналогічний захід.

За матеріалами: Дубенська міська рада

(5)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.