Депутату з Дубенщини плескали стоячи

Обласні депутати плескали стоячи Анатолію Бондару, який склав повноваження депутата заради повернення в АТО

Як уже писав Інформаційний портал м. Дубно, Анатолій Бондар, депутат обласної ради, фельдшер ФАПу с. Турковичі написав заяву на дострокове припинення повноважень депутата. Як з’ясувалось, зробив це п. Анатолій, тому що хоче повернутись в зону АТО.

Це Анатолій Бондар прокоментував так:

«Мені надійшла пропозиція від побратимів, з якими захищали Дебальцеве. Вирішив повернутися в армію та служити за контрактом».

Додамо, що з 3 серпня 2014 року по 15 вересня 2015 року Анатолій Бондар був мобілізований до лав Збройних сил України і проходив службу в зоні АТО на території Луганської та Донецької областей на посаді фельдшера ОПВ медичної роти 128 ОГПБр. Має статус учасника бойових дій.

Керівник фракції «Батьківщина» Микола Кучерук зазначив, що Анатолій Бондар як депутат обласної ради дуже сумлінний та свідомий. Він не пропускав жодного засідання.

Голова постійної комісії з питань місцевого самоврядування, розвитку територій та європейської інтеграції Валентин Крока вніс пропозицію щодо нагородження Анатолія Бондара за багаторічну сумлінну працю на благо територіальної громади Рівненщини, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування Рівненської області Почесною грамотою Рівненської обласної ради. Колеги по депутатському корпусу вчинок Анатолія Бондара сприйняли оплесками та задовільнили його особисту заяву щодо дострокового припинення повноваження депутата Рівненської обласної ради сьомого скликання.

До слова, депутатом обласної ради замість п. Анатолія буде колишній народний депутат В. Королюк.

За матеріалами: Рівненська обласна рада

(23)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.