Дубенчани стали активно вакцинуватись від COVID-19

Майже сотню щеплень щодня проводять у Дубенському центрі вакцинації
На Рівненщині моніторять, як працюють центри масової вакцинації у районах. Таке доручення дав голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.
Із тим, як функціонує такий центр у Дубні, перевірили заступниця  голови Рівненської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Іванна Смачило та заступник голови Дубенської РДА Ірина Кружайло.
Як пояснили медпрацівники, щодня в середньому вони проводять тут 100-120 щеплень. Найбільше людей приходить зранку і увечері, по завершенню робочого дня.
«Важливо, щоб центри вакцинації функціонували на належному рівні, аби всі бажаючі без проблем могли отримати щеплення.  Разом із тим, ще одним питанням, яке потребує уваги, є вчасне і якісне внесення даних про вакцинацію в систему. Адже від цього залежить отримання COVID-сертифікатів», – підсумувала заступниця  голови Рівненської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Іванна Смачило.
Центр масової вакцинації розташований за адресою м. Дубно, вул. Грушевського, 119-В (приміщення «Епіцентру»). Робочий графік – щоденно з 9 год до 17  год.
Також в районі працюють 8 пунктів щеплень на базі центрів ПМСД та є виїзні бригади, які за потреби можуть виїхати та провести вакцинацію колективу людей. Вакцинація безкоштовна!

(152)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.