Конструктор «Неокуб» – загроза для здоров’я малюків

 Краян закликають повідомляти про пункти продажу конструктора «Неокуб»
На сьогоднішній день десятками дітей та підліткам надавалась медична допомога від ушкоджень, отриманих ними в результаті свідомого чи несвідомого ковтання деталей магнітних іграшок.
Конструктор «Неокуб» – іграшка-конструктор, що складається зазвичай з 216 однакових кулястих неодимових магнітів. Також, є неокуби з 27, 125, 343 та іншою кількістю куль. Неокуби складаються з кульок діаметром від 3мм до 10 мм покритих для захисту від подряпин нікелем.
Так як магнітні кульки, що застосовуються в іграшці, мають невеликі розміри та досить сильно притягуються один до одного, то потрапляння більше однієї магнітної кульки в організм людини, наприклад при випадковому проковтуванні або через ніс, може призвести до тяжкої механічної травми внутрішніх органів.
Враховуючи зазначене,  Держродспоживслужба в Рівненській області просить споживачів не купувати такі іграшки  своїм дітям.
Шановні споживачі, у разі виявлення вищезазначеної продукції у торговельній мережі м. Рівне та Рівненської області, просимо повідомляти Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області, вул. Малорівненська, 91, м. Рівне, тел. 63-15-55.

(400)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.