Як діти у Польщі відпочивали: майстер-класи, тренінги, екскурсії

Діти з Дубенщини відпочивали у Польщі
Упродовж 2-9 липня десятеро дітей з Дубенського району відпочивали в ґміні Котунь Республіки Польща. До складу групи ввійшли діти учасників АТО, обдаровані та з багатодітної сім’ї.
Дана поїздка стала можливою завдяки Угоді про співпрацю між Дубенським районом та Седлецьким повітом, яка була підписана в червні цього року.

Одночасно з нашими дітьми в Котуні відпочивала делегація дітей із Веселівської громади Запорізької області.
Дітей постійно супроводжувала польський координатор проекту Агнешка Сколімовська.
В перший день свого приїзду діти зустрілися із старостою Седлецького повіту Даріушем Стопою та війтом ґміни Ґжеґошем Ґуралем. Школярі достойно презентували свої школи та розповіли про очікування від цієї поїздки.

Програма перебування школярів була досить насичена – щоденно відбувалися майстер-класи з прикладного мистецтва, тренінги, хореографічні заняття. Дітлахи побували у зоопарку, старому місті Варшави, 3D-кінотеатрі, аквапарку, приватній кінній фермі.
Школярі проживали в сім’ях своїх однолітків.

«Надзвичайно приємно робити щось хороше для дітей, особливо для тих, які цього потребують найбільше. Щиро вдячний колегам з Польщі, які доклали максимум зусиль аби організувати дітям незабутній відпочинок. Маю надію, що діти між собою потоваришували, а тому польські школярі захочуть відвідати наш край. Будемо раді таким зустрічам. Цей візит – це перший крок у виконанні умов Угоди між Дубенським районом та Седлецьким повітом» – зауважив голова адміністрації Юрій Парфенюк.

За матеріалами: Дубенська РДА

(49)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.