Юнаки ФЦ «Дубно» перемогли на Всеукраїнському турнірі

Дитяча команда ФЦ «Дубно» – переможець Всеукраїнського турніру з футболу «Лазурний берег 2017»
З 3 по 8 липня в місті Чорноморськ (Іллічівськ) Одеської області проходив Всеукраїнський турнір з футболу «Лазурний берег 2017» серед дітей 2002-2003 р.н. На турнір була запрошена й команда ФЦ «Дубно». Загалом у футбольних змаганнях взяли участь вісім команд.
Завдяки майстерності та наполегливості юні футболісти ФЦ «Дубно» вибороли перемогу у турнірі, хоча фінальний матч довелося грати з місцевою командою «Бастіон», за яку грали хлопці U-15 зі складу «Чорноморець» (Одеса). До кінця першого тайму гра була рівна, але на останній хвилині м’яч влетів у ворота «Бастіона». Другий тайм почався з атак і на 5-ій хвилині наші забили другий м’яч. В результаті 5:0 на користь команди ФЦ «Дубно».

Більше того, нападника ФЦ «Дубно» Віталія Гордійчука визнано кращим гравцем турніру.
Вся команда, керівний та тренерський склад ФЦ «Дубно» щиро дякує за підтримку команди та допомогу при здійсненні поїздки на турнір «Лазурний берег 2017» батькам юних переможців, міському голові Василю Антонюку, ПП Андрію Шаламаю, Михайлу Петровському та всім перевізникам, які здійснюють перевезення пасажирів у місті Дубно.