Зупиняють перевезення між містами, районами та областями

Як добратись людям зі сільської місцевості в аптеку чи на роботу?
Завтра, 18 березня, з 12.00 діятимуть суттєві обмеження в пасажирських перевезеннях. Рішення прийнято Урядом та обласною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у зв’язку із недопущенням поширення коронавірусу.
Як повідомляє начальник обласного управління інфраструктури та промисловості Рівненської ОДА Федір Мисюра, будуть заборонені регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні:
«Перевезення пасажирів між містами, районами та іншими областями буде зупинено. У звичайному режимі буде курсувати лише міський транспорт, зокрема, тролейбуси та маршрутки. Але і на них поширюватимуться протиепідемічні обмеження. Зокрема, можна буде перевозити лише до 10 пасажирів. Транспорт обов’язково дезінфікуватиметься, а водії повинні будуть мати засоби захисту».
Окрім того, з 19 березня припинять роботу всі автостанції області.
Необмеженим залишається рух власним авто.
«Зараз до нас багато звертаються людей, що працюють в Рівному, а живуть в інших районах. Їх цікавить питання, чи курсуватимуть маршрутки між обласним центром та іншими населеними пунктами. Відповідаю: не їздитимуть. На роботу можна добиратися лише на власному автомобілі. Або ж домовлятися зі своїм керівництвом про роботу в дистанційному режимі», – коментує Федір Мисюра.
Зрозуміло, що заходи проводять, аби обмежити пересування людей. Але за день до заборони перевезень люди зі сільської місцевості не встигнуть придбати, наприклад, речі першої необхідності та ліки. Як бути тоді? Відповіді ніхто не дає. Єдине – пересуватись власним автомобілем, або ж просити знайомих, сусідів.

(1380)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.