Жінки-байкери відвідають Дубенщину

Райдери з різних куточків світу побувають на Рівненщині
Завтра, 28 травня, у Рівненській області пройде український етап Всесвітньої мотоциклетної жіночої естафети (WRWR).
Учасники естафети з різних куточків світу перетнуть кордон України 28 травня і побувають на Рівненщині, зокрема в Дубні. Там жінки-райдери відвідають Дубенський замок і переночують на базі відпочинку «Берізка». Далі жінки вирушать до Житомира.
Як повідомляють у Рівненській ОДА, в цій естафеті на даний момент приймає участь понад 15 000 мотоциклісток з більше ніж 90 країн по всьому світу. Це може стати заявкою на реєстрацію нового світового рекорду за кількістю учасниць, терміном естафети та кількістю задіяних країн і потрапити до Книги рекордів Гіннеса.
Координувати подію буде «Українська Асоціація Мотоциклістів», метою якої є розвиток жіночого моторуху, популяризація нашої країни серед туристів з усього світу, та набуття досвіду, впевненості та почуття єдності жінок-райдерів з України.
Контактна особа по проведенню на території області українського етапу Всесвітньої мотоциклетної жіночої естафети: виконавчий директор ГО «Українська асоціація мотоциклістів» Олена Пухова, тел.: (095) 889 98 33.
http://www.moto.cv.ua/2019/05/23/wrwr/

(171)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.