Збірна гирьовиків Рівненщини посіла І місце на чемпіонаті (фото)

У Дубні змагались понад 100 гирьовиків із 15 областей
Чемпіонат Асоціації гирьового спорту України пройшов 16-18 жовтня в приміщенні Дубенської міської ДЮСШ. У ньому взяли участь понад 100 учасників із 15 областей України. У запеклій боротьбі наша команда (збірна Рівненської області), під керівництвом Заслуженого тренера України Момотюка Леоніда Петровича, посіла перше загальнокомандне місце, випередивши команди Тернопільської та Львівської області. Результати наших спортсменів такі:
Чемпіонами серед чоловіків стали:
Сердюк Іван – довгий цикл, вагова категорія до 95 кг; Васінський Роман – двоборство, вагова категорія 87 кг; Макаренко Іван – довгий цикл, вагова категорія до 80 кг; Петручок Дмитро – двоборство, вагова категорія 63 кг; Хоптюк Віталій – двоборство, вагова категорія 68 кг; Мелещук Олександр – довгий цикл, вагова категорія до 63 кг.
Чемпіонкою серед жінок стала Рабош Оксана – ривок, вагова категорія до 65 кг. Чемпіонкою серед юніорок стала Кривой Яна – ривок, вагова категорія до 75 кг. Серед ветеранів: Грицуняк Ігор – чемпіон у двоборстві і в довгому циклі, вагова категорія 87 кг.

Срібними призерами стали: Грицак Андрій – довгий цикл, вагова категорія до 87 кг; Левков Микола – двоборство, вагова категорія 80 кг; Мілецький Василь – довгий цикл, вагова категорія до 63 кг; серед жінок срібними призерками стала Макаренко Ольга – ривок, вагова категорія до 58 кг і Кривой Яна – ривок, вагова категорія до 75 кг; Гоч Роман – серед юнаків у двоборстві, вагова категорія до 62 кг. Серед ветеранів: Козак Володимир – срібний призер у довгому циклі у двоборстві, вагова категорія 87 кг.

Степанюк Роман став четвертим, Новак Юрій став п’ятим відповідно у двоборстві у ваговій категорії 74 кг, поступившись більш досвідченим майстрам із Закарпатської та Тернопільської області. Чуприна Максим Став п’ятим серед юнаків у ваговій категорії до 62 кг.
В командній естафеті, яка завершувала програму змагань, Рівненська збірна (Сердюк Іван, Фесюк Микола і Грицак Андрій) посіла третє місце, в рівній боротьбі поступившись командам Тернопільської та Закарпатської області.
«Хотілося б від усієї команди подякувати всім тим, хто сприяв матеріально і допоміг, тим самим, належним чином підготуватися до Чемпіонату. А саме: ТОВ «Західна Агровиробнича компанія» в особі директора Полянського Івана Богдановича; Вербському відділенню ТОВ «Вітагро» в особі директора Скорогородського Олега Станіславовича; Голові Вербської сільської ради Івашинюті Ірині Іванівні, які неодноразово допомагали гирьовикам. Також висловлюємо подяку приватному підприємцю Момотюку Валерію Дмитровичу і директору Вербської ЗОШ 1-3 ст. Котвінській Камілі Вікторівні, які також внесли немалий внесок в те, щоб наші спортсмени виступили на високому рівні. Щира Вам дяка і надіємось на подальшу співпрацю», – зауважує Андрій Грицак.