Задумайтесь, люди у білих халатах!

Мешканка Дубенщини обурена лікуванням доньки в Дубні
Дуже часто в засобах масової інформації лунають слова вдячності людям у білих халатах, особливо в теперішній час – період пандемії коронавірусу. Але моє звернення має іншу сторону медалі. З 22 на 23 травня (субота) вночі в моєї доньки (18 років) піднялась температура 39.3 із кашлем, що відповідає симптомам коронавірусу. Щоб не наражати на небезпеку сімейного лікаря звернулася 24 травня (зранку) в Дубенську міську лікарню, знаючи, що даний заклад є базовим по лікуванню COVID 19.
Вислухавши претензії чергового лікаря Нечипорук О.О. підвезла хвору до лорвідділення, де в захисних костюмах зробили швидкий тест, який був негативним, взяли мазки на плр-тест, зробили аналіз крові та рентген і відправили додому через те, що не було інфекціоніста.
Вдома температуру не могли збити (39.8 трималася).
У понеділок лікар Крижанівська Н.Б., оглянувши дочку, сказала, що нічого серйозного немає, що це добре, що висока температура (організм бореться) і відпустили додому, дарма, що хвора продовжувала горіти.
У вівторок (26 травня) зранку ми були знову в лікарні, лікарка госпіталізувала в інфекційне відділення, не маючи результату плр-тесту на COVID 19 і сказала, що відвідування хворих заборонено. В 12 год донька зателефонувала, що в неї знову температура 39.4 і до неї ніхто не підходить, сили підійти до вікна покликати на допомогу немає. Зателефонувавши до в.о. директора лікарні Крохмаля В.В. та розповівши про дану ситуацію у відповідь почула, що панікувати не потрібно. У другій половині дня надійшли результати плр-тесту з негативним результатом. Лікар Крижанівська прийшла в палату в нетверезому стані (сильний алкогольний запах, неадекватні дії) повідомила, що це проста застуда, а молодий організм просто бореться і через це висока температура.
Пролежавши ще одну добу без належного лікування, температура все піднімалася. Я попросила лікарку, щоб виписала направлення на УЗД або комп’ютерну томографію, на, що вона відповіла: «Це зайве. Не потрібно світити і викидати гроші». Уже не послухавши лікаря (температура не знижувалася) звернулась у Рівненську обласну лікарню на консультацію, зробили комп’ютерну томографію. Як результат – лівобічна полісегментарна пневмонія. Рівненські лікарі дивувалися з того, як у Дубні не могли почути такого запалення?
На сьогодні (третій тиждень посиленого лікування) дочка по 10-12 годин кожного дня знаходиться під крапельницею.
Веду до того, що «шановні» лікарі через Вашу халатність, байдужість життя і здоров’я молодої дівчини було під загрозою. Не бажаю нікому пережити подібне, коли серце крається, дивлячись на муки дитини та байдужість лікарів. Сподіваюсь, що ця стаття спонукає задуматись усіх тих, кому держава платить за охорону здоров’я нації.
Каміла Котвінська, жителька села Верба

(6602)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.