За 30 секунд 33 віджимання з хлопком

Дубенчанин навіджимався з хлопком на бронзу
Комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради разом з Відділенням НОК України в Рівненській області підвели підсумки конкурсу «Спортивні рекорди. Віджимання з хлопком».
За його умовами, учасники з упору на витягнутих руках виконували віджимання з хлопком від підлоги. Для виконання завдання встановлювався час – 30 секунд, за які необхідно було здійснити найбільшу кількість віджимань з хлопком, що відображалося у вигляді короткого відео на сторінці «Спорт для всіх Рівненщини» у Фейсбуці.
У такому заочному заході взяли участь 12 спортсменів з різних куточків Рівненщини. В напруженій боротьбі перше місце здобув Михайло Марчук з міста Рівне (42 віджимання з хлопком). Друге місце посів Сергій Тоюнда з Володимирецького району (39 віджимання з хлопком). Бронзова нагорода дісталася Богдану Кучмею з Дубна (33 віджимання з хлопком). Переможці будуть нагороджені медалями, дипломами та призами від організаторів конкурсу.
Як інформують на сторінці «Спорт для всіх Рівненщини», всі учасники конкурсу «Спортивні рекорди. Віджимання з хлопком» повинні були дотримуватись чотирьох фаз виконання завдання. Кут згинання рук у ліктях повинен був становити приблизно 90 градусів і таким повинно бути кожне наступне віджимання з хлопком, якщо кут згинання рук у ліктях при приземленні після хлопка був зафіксований значно більше 90 градусів, то кожне таке віджимання з хлопком – НЕ зараховувалось.
Нагадаємо, Богдан Кучмей з дружиною і донькою змагались нещодавно в конкурсі «Мама, тато, я – спортивна сім’я».

(285)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.