Юніори з Дубна представлятимуть Україну на чемпіонаті Європи

Дубенські веслувальники вдало виступили на чемпіонаті України
У Дніпрі завершився чемпіонат України серед молоді і юніорів з веслування на байдарках і каное, який був відбірковим на чемпіонати Європи і світу серед юніорів. Блискуче виступили на головних змаганнях України наші спортсмени, а саме:
Назар Рудюк і Тарас Савчук у складі екіпажу каное-четвірки на дистанції 1000 м здобули золоту нагороду. В каное-двійці на 200 м Назар Рудюк – 3 місце; Андрій Шкарнега в каное-четвірці на дистанції 500 м – I місце, каное – одиночка на 500 м – II місце, в каное-двійці на 1000 м – II місце, на 500 м – II місце.

Катерина Безнюк у категорії каное-одиночка на дистанції 1000 м стала переможницею, на дистанції 500 м – III місце та в каное-двійці на 500 м – III місце.

У категорії каное-четвірка Костянтин Анфьоров і Ярослав Скрипник стали бронзовими призерами. Також у каное-двійці Костянтин Анфьоров на 1000 м посів III місце. Підготовку до змагань хлопці проводили на веслувальній базі Дубенської ДЮСШ.

Вітаємо наших спортсменів та їхніх тренерів Олександра Максимчука та Олександра Павлюка з вдалим виступом на змаганнях! Бажаємо успіхів на Чемпіонаті Європи!