Юні туристи отримали професійні лижі

подарунок від владиЮні туристи з Дубенщини отримали подарунок – професійні лижі

Нещодавно гуртківці комунального закладу «Дубенська районна станція юних туристів» Дубенської районної ради повернулися із смт. Славське Львівської області зі збору з лижного туризму, як в рідній Стовпецькій школі на них чекав приємний  різдвяний подарунок від голови Дубенської районної державної адміністрації Юрія Парфенюка та начальника відділу освіти Дубенської районної державної адміністрації Галини Вознюк – 6 комплектів професійних бігових лиж.

Така увага до розвитку спортивного туризму на Дубенщині ще більше заохочує та стимулює юних туристів до занять спортом, адже дане спорядження дасть можливість покращити матеріально-технічну базу закладу та сприятиме кращій підготовці гуртківців до участі в Чемпіонаті України серед юніорів з лижного туризму який запланований на другу половину січня 2016 року.

Директор, колектив, батьки та гуртківці Дубенської районної станції юних туристів висловлюють щирі слова вдячності районній владі за постійну підтримку, розуміння та небайдужість до розвитку дитячого спортивного туризму на Дубенщині.

Методист КЗ «Дубенська районна

станція юних туристів»

К. О. Маркопольська

(9)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.