Як дубенчани стали депутатами

Підприємці, директори та працівники міськради – хто пройшов у Дубні в депутати
Хоч і місцеві вибори пройшли ще в минулому місяці, лише в цьому оприлюднили їхні офіційні результати. Журналісти Інформаційного порталу м. Дубно проаналізували дані Центральної виборчої комісії щодо депутатів Дубенської міської ради.
Почнемо з того, що кількість обранців у міській раді зменшилась – замість 34 їх буде 26. П’ятивідсотковий бар’єр подолали 10 політичних сил. А відповідно 10 лідерів автоматично стали депутатами. Хоча кількість мандатів у кожної партії відрізняється – все залежало від кількості відданих голосів.
5 мандатів у політсили «Європейська Солідарність». Від неї першим кандидатом йде Березовський Павло Павлович (директор Товариства з обмеженою відповідальністю «Житловик-Дубно»). Найбільше голосів серед усіх обраних депутатів – а це 241 – дубенчани віддали за Кірічука Олександра Михайловича (генерального директора Товариства з обмеженою відповідальністю «Склоресурс»). Директора поліклініки Сороку Володимира Олександровича підтримали 173 містяни. Богомаз Віктор Йосипович (директор Товариства з обмеженою відповідальністю «ВЮСАН») отримав 157 голосів. Сухий Оксана Володимирівна (директор юридичного департаменту Товариства з обмеженою відповідальністю «ГЮАЛОС» буде депутатом з 21 голосом від виборців.
По 3 особи представлятимуть політичні партії «Пропозиція», Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», «Слуга народу» з їхніми першими кандидатами Пилипчуком Миколою Антоновичем (директором КП «Райбуд-проект» Дубенської районної ради), Мосійчуком Русланом Андрійовичем (завідувачем виробництва у ФОП «Сергієнко В.Ю.») та Никитюком Віталієм Степановичем (заступником командира МОУ ВЧ А-1519) відповідно. А тепер щодо представників цих політсил:
1) Хорупанська Вікторія Євгенівна (начальник ЦНАПу Дубенської міської ради) набрала тільки 33 голоси, а Недашковський Віктор Альбертович (секретар міської ради) – 53;
2) у батьківщинівців загалом 129 голосів: 64 в Іваницької Наталії Олександрівни (адвокат) і 65 в Олійник Олени Михайлівни (керуюча справами, секретар виконкому Дубенської міськради);
3) 165 дубенчан в цілому підтримали Биця Артура Вікторовича (фізична особа-підприємець) і Ткачука Миколу Миколайовича (виконавчого директора Приватного підприємства «Укр-Петроль»).
Серед партій, що матимуть по 2 обранці, найбільше голосів здобув Нартюк Олександр Гаврилович (заступник директора КЗ «Дубенський будинок інтернат для громадян похилого віку та інвалідів» РОР) від Радикальної партії Олега Ляшка – 133. Перший кандидат – Омельянчук Анатолій Володимирович (менеджер з закупівлі Волинсько-Рівненського регіонального відділення АТ ДПЗКУ). Другою в цьому рейтингу йде партія «Голос» з Піддубник Мирославою Мирославівною (начальник управління економіки та власності Дубенської міської ради). А Андрощук Віктор Володимирович (фізична особа-підприємець) набрав 109 голосів. Першим кандидатом від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» пройшов Ткачук Володимир Петрович (директор ТОВ «Лакі Лайф»). Талавера Тетяна Борисівна (пенсіонерка) отримала 47 голосів. Політичну партію «Сила і Честь» представляє Стрільчук Микола Васильович (пенсіонер) і Бороденко Світлана Василівна (директор з організаційного розвитку Малого приватного підприємства «Монстера»). За неї проголосували 37 дубенчан. Найменше підтримки серед містян знайшли другі кандидати від партій «Народний рух» і «За майбутнє». З 28 і 8 голосами депутатами будуть Метелюк Михайло Іванович (приватний підприємець) і Юрков Костянтин Юрійович (голова правління Дубенського заводу гумово-технічних виробів) відповідно. Перший представляє Народний Рух України, лідером якого в Дубні є Гусарук Валерій Миколайович (приватний підприємець). Першим кандидатом від партії «За майбутнє» є Власюк Олег Феодосійович (голова правління Приватного акціонерного товариства «Дубномолоко»).
Чи саме цих осіб дубенчани бачитимуть у стінах міської ради – неможливо сказати, адже відповідно до закону ще є час, аби відмовитись від депутатства, можуть відбутись зміни в партіях. Лишається сподіватись, що вони дбатимуть про інтереси виборців незалежно від того як пройшли в «парламент» міста.

(1611)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.