Вихованці будинку-інтернату посіли ІІ місце

Визначили переможця спартакіади «Рух заради життя»
Фінал спартакіади «Рух заради здоров’я» відбувся вже традиційно, у селі Боянівка Рівненського району, на базі обласного психоневрологічного інтернату
Протягом червня-липня тривав перший етап у підвідомчих установах департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації. Відразу 7 підвідомчих установ зустрілись в очному протистоянні, щоб поборотися за перемогу.
Спортивна частина включала в себе п’ять естафет: «Футбол», «Флорбол», «Баскетбол», «Фризбі» та «Мікс». Команди-учасниці боролися між собою, використовуючи спеціальний інвентар. Це були, як звичайні м’ячі для ігрових видів спорту, так і спеціально виготовлений інвентар. Жодне з завдань не вимагало особливих фізичних зусиль, тому всі зуміли успішно дістатися фінішу.

За загальним підсумком місця розподілилися наступним чином:
1 місце – «Здолбунівський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів»;
2 місце – «Дубенський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів»;
3 місце – «Урвенський психоневрологічний інтернат».

Нагадаємо, організаторами заходу є департамент соціального захисту населення Рівненської ОДА, за підтримки Рівненської  обласної організації профспілки працівників соціальної сфери України, КЗ «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради, КЗ «Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» та Відділення НОК України в Рівненській області.

(70)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.