Вандалізм чи алкоголь: понищили працю малюків та козаків (фото)

У Дубні невідомі особи знищили обладнання, на якому займались і дорослі, і малі
Ті, хто не раз прогулювалися Острівком могли помітити за дитячим майданчиком дерев’яні конструкції, тир. Тут козаки з ГО «Дубенська січ» навчали дубенчан стрільбі з лука. Та вихідними їх понищили. Невідомим особам, вочевидь, нічим було зайнятись. Зруйновані щити, додаткові конструкції для стрільби з лука та іншої зброї – таку картину в неділю, 17 листопада, побачив Сергій Яковчук. Дубенчанин очолює цю громадську організацію і не раз тут займався з дітками. Як малим, так і дорослим проводять безкоштовні майстер-класи. У тирі стріляли на платній основі, адже на розвиток організації, для проведення заходів необхідні кошти. Козаки опікуються і дитячим майданчиком, що знаходиться по сусідству. Вони тут прибирають, неодноразово ремонтували його деталі.
Обладнання для стрільби з лука встановили близько 3 років тому. Дерев’яні щити витримували буревії, грози, вітер, але не витримали впливу людей.
«Це обладнання не вперше вже ламають – втретє чи вчетверте. Два рази було дрібне нищення, а тому в поліцію не заявляв. Ходив у міську раду, хотів подивитись на відео, але протягнули час і через місяць відео автоматично видалилось. Цього ж разу викликав поліцію, написав заяву. По алеї купи порожніх пляшок, можливо, студенти «гарно» погуляли», – розповідає сумно Сергій Яковчук. – Подивишся на це все і пропадає бажання щось робити. Ніби нічого цінного, але це ж людська праця. Тут і діти, що приходили на гурток, допомагали козацтву – майстрували. Жаль, коли малеча побачить зруйноване».

Ще в п’ятницю до 17 год, зі слів очевидців, нічого пошкодженого не було. А тому, швидше всього, вандали «приклали руки» у вечір п’ятниці або суботи. На території відпочинку встановлена камера, можливо, завдяки цьому відео правоохоронцям вдасться встановити винних осіб.
Вчора Сергій Яковчук написав дописи в соцмережах і пообіцяв тим, хто добровільно зізнається у скоєному не афішувати їхні імена, аби допомогли відновити зруйноване. Сьогодні ж у післяобідню пору охочі можуть долучитись до роботи. Міцні руки не будуть у заваді.

(70)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.