В області функціонуватиме Центр із розшуку осіб, зниклих безвісти за особливих обставин

У поліції Рівненщини розпочав роботу спеціалізований Центр із розшуку осіб, зниклих безвісти за особливих обставин
До уваги жителів Рівненщини: прийом громадян представниками Центру буде здійснюватись щоп’ятниці з 09 до 13 години у приміщенні Головного управління Національної поліції в Рівненській області (вул. М. Хвильового, 2).  Номер телефону гарячої лінії 0976149859. За цим номером також можна записатись на прийом громадян.
До складу робочої групи Центру, яку очолює заступник начальника ГУНП — начальник слідчого управління Юрій Майоров, увійшли поліцейські ГУНП в Рівненській області, представник ТЦК та управління у справах ветеранів Рівненської ОВА, представник Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин. За ініціативи слідчого управління до роботи Центру залучили психолога.
Заступниця керівника Центру —  очільниця відділу слідчого управління Ірина Старовецька підкреслила, що Центр функціонуватиме для прийому громадян зі зверненнями про зникнення безвісти за особливих обставин їхніх рідних та вирішення проблемних питань, які виникають з цього приводу. Відтак, громадяни не втрачатимуть час у різних інстанціях, а суб’єкти, уповноважені для надання допомоги у розшуку осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, зможуть  оперативно обмінюватися інформацією і акумулювати зусилля в одному місці для надання фахової допомоги та консультацій.
До основних завдань Центру відноситься збір оперативної інформації про місце зникнення особи, відбір біологічних зразків у родичів для майбутньої ідентифікації, комунікація з громадянами, які втратили зв’язок зі своїми близькими та які перебували в зоні проведення бойових дій. Також тут можна буде поспілкуватись з представниками слідства щодо здійснення розслідування у кримінальному провадженні за фактом зникнення особи безвісти за особливих обставин.
Напередодні відбулось засідання робочої групи, під час якого обговорили алгоритм взаємодії та комунікації, узагальнили порядок дій усіх суб’єктів, залучених до пошуку та встановлення осіб, зниклих безвісти за особливих обставин. Озвучили проблемні питання, зокрема пошук родичів загиблих чи зниклих безвісти, якщо вони змінили місце проживання.

(53)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.