В обласній раді діятиме постійна виставка «Мистецтво однієї громади»

Талановиті діти громади Дубенщини презентують власні роботи в області
Виставка «Мистецтво однієї громади» діятиме відтепер у Рівненській обласній раді. Експозицію, де презентуватимуться кращі доробки від митців громад Рівненщини, відкрили з ініціативи начальника відділу з питань розвитку громад та територій виконавчого апарату обласної ради Олександра Дехтярчука.
Першими свої роботи у межах виставки представили вихованці та викладачі КЗ «Мистецька школа» Мирогощанської сільської ради. Нині у закладі навчається 29 талановитих учнів, роботи яких постійно стають призерами різноманітних конкурсів.
Згодом  кращі роботи презентуватимуть і митці з інших громад області.
– Оновлювати виставку маємо намір щомісяця. Прагнемо, щоб новий простір, який нині представляємо, бачили усі, хто буває в обласній раді, таким чином ознайомлюючись з самобутніми роботами з різних громад, – зазначив Олександр Дехтярчук.
На відкриття виставки завітали й гості з Мирогощанської громади. Тож принагідно з нагоди прийдешнього Дня місцевого самоврядування голова обласної ради Сергій Кондрачук вручив Почесну грамоту за вагомий особистий внесок у розбудову і розвиток місцевого самоврядування, сумлінну працю, високий професіоналізм, активну життєву і громадянську позицію очільниці Мирогощанської громади Надії Чух.
Подяку обласної ради за вагомий особистий внесок у розбудову і розвиток місцевого самоврядування, сумлінну працю, високий професіоналізм отримала директор комунального закладу «Мистецька школа» Мирогощанської сільської ради Оксана Зінькова.

(45)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.