Аніматорша з Дубно взяла участь в фестивалі-конкурсі «Аніматор шоу 2021»

Дубенчанка на конкурсі здобула бронзу та першість в номінації «Кращий аніматор фестивалю»
У місті-супутнику Рівненської АЕС відбувся ІV регіональний фестиваль-конкурс «Аніматор шоу 2021», учасниками якого цьогоріч стали аніматори з м. Вараш, м. Дубно та смт Володимирець.
Регіональний фестиваль-конкурс «Аніматор-шоу» проводиться з 2017 року з метою впровадження інноваційних форм дозвіллєвої діяльності, обміну професійним досвідом, налагодження творчих зв’язків між колективами регіону та, що найголовніше, майстри розваг Рівненщини змагаються за звання кращих у гуморі, різноманітності задіяних персонажів-ведучих та організації забав. Організаторами заходу є Палац культури Рівненської АЕС за підтримки Первинної профспілкової організації електростанції, ГО «Культурний центр», департаменту культури, туризму, молоді та спорту виконкому Вараської міської ради.
Цього року дводенна програма фестивалю була доволі насиченою й передбачала різноманітні конкурси, зокрема малюнок на асфальті, атракціони, розваги, майстер-класи, бодіарт, роботу ярмарку та кількох оригінальних фотозон. Дійство відбувалося на трьох локаціях – Палац культури РАЕС, прилегла до нього територія та паркова зона міста. Розважальні програми за участю аніматорів фесту проходили у форматі відкритого діалогу між глядачами та ведучими. Незмінним хедлайнером заходу став Василь Сав’юк – актор, гуморист, фокусник-ілюзіоніст Рівненського академічного обласного театру ляльок.
У результаті колективами-переможцями ІV регіонального фестивалю-конкурсу «Аніматор шоу 2021» стали аніматори Палацу культури РАЕС – анімаційна група «Funny & Happy», друге місце здобула аніматор-студія Володимирецького будинку культури «Розважайлик» та третє місце посіла аніматор з м. Дубно Зоя Новосад, яка також здобула першість в номінації «Кращий аніматор фестивалю».
За матеріалами: Рівненська РЕС

(176)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.