У лікарні в 7 разів збільшилось використання кисню

Боротьба із COVID-19: яка ситуація в Дубенській міській лікарні
КНП «Дубенська міська лікарня» – визначена як опорна для прийому хворих із COVID-19 із колишніх чотирьох районів – Дубенського, Млинівського, Радивилівського та Демидівського.
«Лікарня потужністю 180 ліжко-місць, на сьогодні заповнена на 63%. 95 пацієнтів перебувають на кисневій підтримці, 5 – в палатах інтенсивної терапії, – зазначив Володимир Крохмаль, т.в.о. директора лікарні. – На сьогодні, за добу Дубенська міська лікарня використовує 1 тонну рідкого кисню, тоді як в січні цього об’єму вистачало на тиждень. Це пов’язано із збільшенням кількості хворих з потребою кисню, що спостерігається по всій Україні».
Киснева станція в міській лікарні працює цілодобово. Саме звідси кисень подається до відділень.
Окрім стаціонарної подачі кисню, для стабільного забезпечення пацієнтів киснем, медзаклад використовує концентратори, які самі виробляють кисень. На сьогодні в Дубенській лікарні є 31 такий концентратор.
Як йдеться на сайті Дубенської РДА, керівництво району спільно з адміністрацією медзакладу наразі працює над тим, аби лікарня була на 100% забезпечена киснем та завжди могла надати необхідну допомогу хворим.

(170)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.