У Дубні розкажуть про ефективну комунікацію влади та громади

Дубенчан навчатимуть ефективно комунікувати з владою
14 грудня о 14:00 год. у приміщенні малої зали Дубенської міської ради (м. Дубно, вул. Замкова, 4) відбудеться тренінг «Ефективна комунікація, як запорука успішної співпраці».
Під час тренінгу учасники заходу обговорять необхідність комунікації між владою та громадою під час прийняття важливих для громади рішень. Також на практиці розглянуть та визначать найбільш дієві форми комунікації для залучення мешканців під час вирішення просторових питань, плануванні інвестиційних проектів, розробки різноманітних програм, що приймаються органами місцевого самоврядування тощо.
Спікер: Андрій Токарський – фахівець у сфері партисипації.
До участі в заході запрошуються депутати міської ради, посадовці органів влади, представники громадських організацій та активні громадяни.
За додатковою інформацією звертатись: Олена Чудінович, Громадянська мережа ОПОРА, тел. 096 16 91 419, e-mail: elena.chudinovych@gmail.com
Довідково:
Проект «Посилення відповідальної участі громадян в управлінні містом» реалізовується за сприяння Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Рівненської обласної державної адміністрації. Мета проекту – підвищення рівня комунікації між владою та громадою міста, а також покращення рівня володіння інструментами партисипації ініціативними мешканцями, депутатами та представниками влади.

(105)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.