У Дубні презентують рейтинг прозорості найбільших міст країни

Фахівці детально проаналізують ситуацію з прозорістю міста та визначать лідера Рейтингу прозорості
Містян запрошуємо взяти участь у презентації результатів вимірювання прозорості 100 найбільших міст України.
Відділ інформаційно-комп’ютерного забезпечення Дубенської міської ради запросив у місто Дубно Українське представництво міжнародної антикорупційної організації Transparency International у рамках програми Transparent Cities/Прозорі міста для презентації Рейтингу прозорості 100 найбільших міст України. Метою даного заходу є підвищення рівня антикорупційної практики та прозорості на рівні міста в усіх галузях господарювання. Спікери агенції розкажуть про найкращі практики прозорості та порівняють прозорість міст Рівненської області.
Захід відбудеться 16 жовтня об 8 год 30 хв у малій залі засідань Дубенської міської ради /1 поверх/ за адресою вул. Замкова, 4.
На заході детально проаналізують ситуацію з прозорістю міста Дубно. Також ви дізнаєтесь яке ж місто зайняло перше місце в Рейтингу прозорості 100 найбільших міст України та які міста опинилися серед аутсайдерів, які перспективи відкриває для міста високі позиції в рейтингу та чому підвищення прозорості може не тільки допомогти привабити бізнес у міста України, а й подолати корупцію.
Спікерами заходу виступлять:
Катерина Цибенко, керівниця програми Transparent cities/Прозорі міста, яку впроваджує Transparency International Ukraine;
Анатолій Котов, координатор проєкту «Від прозорості в інвестиційному секторі до подолання корупційних ризиків».

(29)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.