У Дубенському замку презентували туристичні проєкти (фото)

Через Дубно пролягатиме культурний та туристичний маршрут Ради Європи в Україні
У Тронній залі Дубенському замку 21 липня відбулась презентація двох туристичних проєктів: «Соціальні інновації та технології для сталого зростання через розвиток культурного туризму» – Textour. Ukraine та «Via Regia Ukraine – культурний та туристичний маршрут Ради Європи в Україні».
Участь в заході взяли працівники та директор заповідника Леонід Кічатий, працівники та начальниця Управління культури та туризму Рівненської ОДА Любов Романюк, представники з Вербської, Крупецької та Смизької громад.
Презентацію проєктів розпочала очільниця Управління культури Рівненської ОДА Любов Романюк:
«Проєкт «TExTOUR» реалізується Управлінням культури та туризму Рівненської ОДА. Пишаємося, що наше Управління єдиний партнер із боку України. Загалом учасниками проекту є 18 партнерів з 11 країн Європи! Метою проєкту є розробка дієвих стратегій розвитку культурного туризму для територій із різним потенціалом та різними локальними соціально-економічними викликами. Це перший для нас міжнародний проєкт у галузі культури і туризму, що фінансується ЄС та реалізується органом виконавчої влади».

Любов Романюк також зазначила, що громадам та громадським організаціям значно простіше приєднатись до проєктів і таким чином наблизитись до популяризації національної та культурної спадщини краю. Громади Рівненщини на місцях можуть пропонувати положення до стратегій, що ляжуть в його основу, тестувати їх та пропонувати кращі рішення.
Пілотна територія в Україні – це Великий культурний шлях Ради Європи Via Regia – Kulturroute des Europarates, що проходить в тому числі через Дубно.
«Via Regia Ukraine – культурний та туристичний маршрут Ради Європи в Україні», який передбачає розробку інформаційного наповнення, маркування та створення культурно-туристичного маршруту по шляху Via Regia в Україні.

Координатором мережі Via Regia в Україні являється ГО «Асоціація «Віа Регіа Україна» з центром у Дубні. Створення культурно-туристичного маршруту здійснюватиме Державний історико-культурний заповідник м. Дубна, як заявник проєкту.


(64)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.