Центр зайнятості працевлаштував половину безробітних

Дубенщина: в місті менше безробітних, як в селі
У Дубенській міськрайонній філії Рівненського обласного центру зайнятості у 2019 році мали статус безробітного 1372 громадяни. Упродовж січня-липня в міськрайонній філії отримали статус безробітного 731 особа.
За сприяння філії працевлаштували 372 безробітних. З числа працевлаштованих у січні-липні 2019 року складають – 50,5 % жінки, 28 % – молодь до 35 років, 2,7 % – інваліди, 2,1 % – учасники АТО; 58,9 % осіб, які проживають у сільській місцевості, 41,1% осіб, які проживають у місті.
31 особа працевлаштована на умовах компенсації фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, з них 23 особи з міста та 8 осіб з району.
Для забезпечення тимчасової зайнятості громадян, які не мають професії чи взагалі потребують допомоги служби зайнятості, організовуються оплачувані громадські роботи. Служба зайнятості уклала 14 угод на проведення громадських робіт, на яких працевлаштували 33 особи, до робіт тимчасового характеру на 7 підприємствах, організаціях, установах залучили 90 осіб.
У січні-липні отримали профорієнтаційні послуги 1340 безробітних, яким надали 4 тис. різноманітних профорієнтаційних послуг. Профорієнтаційні послуги отримали різні категорії громадян, зокрема: інваліди, жінки, молодь, особи передпенсійного віку, внутрішньо переміщені особи, учасники АТО.
У січні-липні за сприяння служби зайнятості проходили професійне навчання 315 осіб (69,5% з сільської місцевості та 30,5% з міста) та після закінчення навчання працевлаштували 262 особи.
Станом на 1 серпня мали статус безробітного 584 особи.

(58)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.