Три юних туристи привезли 4 нагороди

«Осінні стежки 2019» гуртківців Дубенської районної станції юних туристів
З 26 по 27 жовтня в смт Оржів відбулися відкриті змагання зі спортивного туризму та спортивного орієнтування «Осінні стежки 2019».
Загалом у відкритих змаганнях взяли участь близько 100 учасників, які представляли команди з різних міст, районів та територіальних громад Рівненської області.
Традиційно, за сприяння відділу освіти, молоді та спорту Дубенської районної державної адміністрації, Дубенський район представляли гуртківці комунального закладу «Дубенська районна станція юних туристів» – учні Стовпецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів під керівництвом тренера – директора закладу Ігоря Кравця.
Змагалися спортсмени у двох видах: «Особиста смуга перешкод» та «Спортивне орієнтування» на дистанції «Заданий напрямок» в особистому заліку.

Переможцями змагань зі спортивного туризму на дистанції «Особиста смуга перешкод» стали: Юрій Кот та Ірина Ільчук, які вибороли срібні нагороди.
У змаганнях зі спортивного орієнтування на дистанції «Заданий напрямок» перемогу здобули Чернишевський Богдан, який зайняв ІІІ місце серед юнаків та Ільчук Ірина, яка виборола почесне золото у своїй групі серед дівчат.
Переможці та призери змагань нагороджені дипломами та медалями комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради.