«Торгівля людьми та експлуатація дитячої праці»

У Дубенському центрі зайнятості навчали як не потрапити в рабство
В Дубенському міськрайонному центрі зайнятості 30 липня з нагоди Дня боротьби з торгівлею людьми провідним фахівцем із соціальної роботи Дубенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із спеціалістами Дубенського міськрайонного центру зайнятості та Дубенського бюро правової допомоги від Рівненського місцевого центру з надання вторинної правової допомоги проведено профінформаційний семінар «Запобігання нелегальної трудової міграції. Торгівля людьми та експлуатація дитячої праці» для безробітних громадян, які перебувають на обліку в міськрайонному центрі зайнятості.

Учасники семінару були ознайомленні з видами трудової міграції, її впливом на життя, перевагами та недоліками працевлаштування за кордоном. Зокрема, було обговорено основну проблему, яка трапляється через непроінформованість, необачність та бажанням швидко заробити гроші – торгівлю людьми.
Присутні переглянули відеоролик «Життя на продаж», завдяки якому було зрозуміло що потрібно робити щоб не стати «живим товаром» та як діяти у разі виникнення такої небезпеки. У ході заняття проаналізовано життєві ситуації, які пов’язані з торгівлею людьми та експлуатацією дитячої праці. З метою захисту прав та інтересів людей учасникам семінару повідомлено про послуги бюро правової допомоги та які категорії населення можуть ними скористатися.

По закінченню семінару присутні отримали роздатковий матеріал на відповідну тематику.
За матеріалами: Дубенська РДА

(152)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.