Спортсмени Дубенщини змагались на міжнародних змаганнях

borotba-zmagannya1Борці Дубенщини показали хороший результат на міжнародних змаганнях
На початку жовтня у м. Збараж Тернопільської області відбувся 12-ий міжнародний юнацький турнір з вільної боротьби пам’яті відомих борців Олександра Короля та Назарія Бойка, який зібрав 185 учасників з Польщі, Німеччини, Словаччини, Молдови та багатьох міст України, зокрема Києва, Одеси, Львова, Івано-Франківська, Чернівців, Хмельницького, Рівного, Житомира, Вінниці, Тернополя та ін. загалом – 28 команд.
На турнірі виступали спортсмени Дубенської районної дитячо-юнацької спортивної школи. Незважаючи на те, що всі вони були дебютантами на змаганнях такого рівня, вихованці показали досить непоганий результат. Зокрема, Левандовський Олександр у ваговій категорії ( 76 кг) виборов 4 місце, Надеін Сергій (47кг) – 5 місце, Токмаков Михайло (42кг) – 5 місце, наймолодший учасник Климчук Ілля (26кг) увійшов до десятки кращих. Спортсмени  є вихованцями тренерів Дубенської районної ДЮСШ Івана та Степана Ілюсів.

Змагання проводились серед молодших та старших юнаків, у чотирьох та десяти вагових категоріях відповідно. Оскільки Збаразька команда була представлена на змаганнях досить широко, то й медалей завоювала десять – найбільше з усіх команд, на ІІ місці за кількістю медалей – команда Німеччини, на ІІІ − кияни.