Сьома хвиля мобілізації

зрив мобілізаціїСьома хвиля мобілізації: що треба знати

Генеральний штаб ЗСУ опублікував на своїй сторінці у Фейсбук все, що треба знати про сьому хвилю мобілізації:

«Внаслідок демобілізації четвертої хвилі виникне потреба доукомплектувати ЗСУ. Планується комплектувати за рахунок контрактників. Природно, чим більше буде залучено контрактників, тим меншою буде потреба в мобілізованих.

Збройні Сили зацікавлені в максимальному комплектуванні професійними та мотивованими кадрами – військовослужбовцями служби за контрактом. Зараз ведеться робота із мобілізованими четвертої хвилі, а також демобілізованими попередніх хвиль, для залучення їх до служби за контрактом. Після того, як стане зрозумілою кількість контрактників, зможемо назвати потребу в мобілізованих.

У ЗСУ проведено оптимізацію військових частин та бойової підготовки, армія отримала нову техніку та озброєння. Ми робимо ставку на посилення бойових спроможностей за рахунок навченості та забезпеченості, а не кількості особового складу.

ЗСУ створюють умови для залучення контрактників.

Військові, що відслужили 11 місяців, можуть підписати контракт на шість місяців. З 2016 року збільшено зарплату військовослужбовцям – для рядового вона становитиме близько 7 000 гривень, в зоні АТО будуть відповідні надбавки. Ухвалено новий порядок речового забезпечення військовослужбовців. Військові, що мають цивільну вищу освіту, можуть пройти тримісячні курси для отримання офіцерського звання. В подальшому умови служби та якість забезпечення будуть поступово зростати.

Якщо ви бажаєте спробувати себе в ролі контрактника або маєте запитання, звертайтесь на гарячу лінію: 0 800 500 051».

За матеріалами: ОГО

(40)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.