Сьогодні район відвідав Олександр Корнійчук

У громаді на Дубенщині з робочим візитом представник уповноваженого ВРУ з прав людини  в Рівненській області
Сьогодні у Радивилівській громаді з робочим візитом Олександр Корнійчук, представник уповноваженого Верховної Ради України з прав людини  в Рівненській області.
За його участю було проведено прийом громадян у сесійній залі міської ради.
В межі  відповідальності представника уповноваженого з прав людини входить контроль за дотриманням основних прав і свобод громадян, в тому числі і засуджених,  осіб, які потребують постійного догляду, осіб, які опинились в складних життєвих ситуаціях, це, загалом, вирішення проблем, які неможливо якимось чином вирішити на місцях.
В тому числі це і пошук осіб безвісти зниклих в період воєнного часу, вирішення проблемних питань ветеранів війни, забезпечення надання соціальних послуг найбільш вразливим верствам населення.
Олександр Корнійчук поінформував про стратегічні завдання діяльності Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, які полягають у контролі за додержанням конституційних прав і свобод людини та громадянина:
– Позиція омбудсмена України Дмитра Лубінця полягає в тому, щоб наш офіс був максимально близький до людей. Тому по всіх областях України запроваджена така практика, коли представник омбудсмена виїжджає в громади, проводить прийом громадян, разом з ним уся команда, яка працює по Рівненській області, працює по напрямках – хтось із регіональних координаторів моніторить  службу у справах дітей, дитячі заклади на дотримання прав дитини. Разом із тим , проводимо просвітницькі заходи, консультуємо про те, куди і в який спосіб громадянам звертатися за захистом своїх прав.

(61)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.