Школярі Дубенщини провели канікули на змаганнях

shkolyari-turisti-lisovi-kanikuliГуртківці Дубенської райсютур провели канікули на обласних змаганнях зі спортивного туризму
29-30 жовтня у лісовому масиві поблизу смт. Оржів Рівненського району проводилися відкриті обласні змагання зі спортивного орієнтування «Лісові канікули 2016».
У змаганнях взяли участь близько 150 учасників, які представляли команди Дубенського, Корецького, Здолбунівського, Володимирецького та Рівненського районів, Бугринської об’єднаної територіальної громади, міст Рівне, Здолбунів та Вараш. Змагалися спортсмени у різних вікових групах на середній та довгій дистанціях «Заданий напрямок».

Дубенський район представляли вихованці комунального закладу «Дубенська районна станція юних туристів», учні Березької, Мирогощанської, Стовпецької та Княгининської ЗОШ.
Так, учні Березької ЗОШ І- ІІ ступенів: Ільчук Ірина серед дівчат у віковій групі «Ж-12» (1 день) виборола перемогу та у групі «Ж-16» Приходчук Анастасія посіла ІІІ місце, а 2 дня – І місце (тренер Костючок А.М.). Учні Мирогощанської ЗОШ І-ІІІ ступенів: Мартинюк Вікторія серед дівчат групи «Ж-14» 1 дня завоювала 1 місце, а другого – ІІ місце, Бугай Олена у тій же групі посіла 3 місце, а наступного дня, доклавши зусиль, здобула перемогу та Гуменюк Ганна у групі «Ж-16» першого дня посіла ІІ місце, другого – ІІІ місце. Серед юнаків хороші результати показали Ткачук Дмитро група «Ч-10» (1 день) – 3 місце, Соловей Роман у групі «Ч-12» (1день) посів ІІ місце, а у групі «Ч-14» (1 день) Пархоменко Сергій зайняв 2 місце, (тренер Міщук О.С.). А учні Княгининської ЗОШ І-ІІІ ступенів Щиглевська Марина у групі «Ж-14» (2 день) здобула  ІІІ місце та серед юнаків у групі «Ч-10» Шумєєв Максим першого та другого дня посів ІІ місце (тренер Марчук В.М.)
За  підсумками  змагань переможців та призерів змагань нагороджено дипломами комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради.