Садочок для майбутніх внуків (фото)

Коли та хто добудує садочок у Дубні?
Наскільки проблема з дошкільними навчальними закладами в Дубні кричуща? Скільки діток не можуть відвідувати садочки через відсутність місць? В Дубні є сім міських садків та один приватний (на базі школи «Премудрість»), які переповнені. В Управлінні освіти міськради на момент написання статті на черзі перебуває 1136 дітей. Приватний садочок відвідує 40 діток, а в новому навчальному році вони готові прийняти ще 10 діток. Новий приватний комплекс, який будується на вул. Гірницька, зможе охопити ще 100 діток. Таким чином, маємо брак місць у майже 1000 юних дубенчан, при тому, що діти народжуються, а кількість садочків не збільшується.

Ситуацію планували змінити, побудувавши ще один ДНЗ. 29 березня 2018 року провели тендер на «Будівництво дошкільного навчального закладу в районі військового містечка в м. Дубно, вул. Семидубська, 32б». Після чого договір підписали з переможцем тендеру ПП «ІБК «Дедал» на кошторисну суму 47 млн 900 тис. грн. Директором підприємства є не маловідомий для нашого регіону підприємець та по сумісництву депутат обласної ради (секретар комісії з питань будівництва та розвитку інфраструктури) Богдан Файфура.

На сьогодні об’єкт профінансували на суму понад 6 млн грн, але будівництво припинили у зв’язку з відсутністю фінансування зі сторони замовника – Департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації. На даному об’єкті видно, що очистили територію, встановили паркан та розпочали дії з будівництва фундаменту, встановили колодязі для інженерних мереж. Згідно з планом, закінчити будівництво мали у 2021 році, але з такими «великим» фінансуванням, а відповідно й будівництва, навряд садочок добудують у терміни. У Рівненській ОДА в телефонній розмові нам повідомили, що фінансувати даний об’єкт у цьому році не планують. А з міського бюджету на даний момент на грудневій сесії уже виділили 1,2 млн грн. Якщо ж не виділять державні кошти, то мер сказав, що завершуватимуть садок своїми силами. А тому виникає питання: через скільки десятиліть завершать садочок із такими темпами фінансування при тому, що кожного року виникає необхідність корегування кошторисної вартості?

Під час опрацювання матеріалу виникає похідне питання – чи відповідає обсяг виконаних робіт профінансованій сумі (понад 6 млн)? Хто розуміється в цьому – пишіть в коментарях.

(1276)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.